Project Description

Klimatyzator Vitoclima 300-S

Estetyczna i nowoczesna jednostka wewnętrzna z elektronicznym wyświetlaczem z podświetleniem umożliwiające intuicyjne sterowanie.

Pobierz kartę katalogową
System klimatyzacji Vitoclima 300-S

Klimatyzator / pompa ciepła powietrze/powietrze Vitoclima 200-S został stworzony z myślą o kompleksowym podejściu do domowego systemu chłodzenia oraz ogrzewania pomieszczeń. Umożliwia to nie tylko stworzenie kompletnego systemu w całym domu lub mieszakniu, ale również poprawia estetykę instalacji poprzez zastosowanie tylko jednej jednostki zewnętrznej. Urządzenia są wyposażone w inteligentne sterowanie oraz tryby ekonomicznej pracy. Całość dopełnia sytlistyczna linia Viessmann, odznaczająca się wszechstronnością zastsowania w każdym wnętrzu.

Komfort użytkowania klimatyzatora Vitoclima 300-S

Klimatyzator Vitoclima 300-S jest urządzeniem, które doskonale sprawdza się przy chłodzeniu, ogrzewaniu oraz filtrowaniu powietrza pomieszczeń tworząc przy tym uczucie komfortu. Jest uzupełnieniem instalacji fotowoltaicznych wykorzystując samodzielnie produkowaną energię elektryczną do stworzenia przyjemnego klimatu w domu.

Intuicyjne sterowanie

Oczekiwaną temperaturę w naszym domu możemy wybierać przy pomocy aplikacji korzystając z urządzeń takich jak smartfon czy pilot. Urządzenie automatycznie ustawia temperaturę nawiewu powietrza.

Najważniejsze z funkcji klimatyzatora Vitoclima 300-S
  • Inteligentna kontrola temperatury. Czujnik temperatury wbudowany jest w zdalnego pilota sterowania.

  • Sterowanie klimatyzatora poprzez aplikację mobilną

  • Możliwość ustawienia godziny włączenia oraz wyłączenia urządzenia

  • Możliwość skorzystania z funkcji szybkiego przewietrzania pomieszczenia

  • Tryb nocny

  • Możliwość utrzymania w pomieszczeniu w trybie grzania stałą temperaturę + 8 stopni.