Project Description

Grzejniki Vitoset

Grzejniki marki Viessmann - wysoka trwałość oraz atrakcyjne wzornictwo

Grzejniki z serii Vitoset doskonale sprawdzają się zarówno przy modernizacji używanych jak i budowie nowych obiektów. Wyważone wzornictwo oraz świetne parametry techniczne sprawiają, że są idealnym rozwiązaniem dla wszystkich typów pomieszczeń. Pracują zarówno w kombinacji z kotłami niskotemperaturowymi, kondensacyjnymi, pompami ciepła oraz zasilaniem z sieci ciepłowniczej.

Grzejniki Vitoset
Grzejniki Vitoset

System Viessmann oferuje nowoczesne i zarazem efektywne źródła ciepła. Uniwersalne grzejniki marki Viessmann doskonale sprawdzą się w pomieszczeniach ogólnego przeznaczenia oraz łazienkach. Odznaczają się wyjątkową trwałością oraz świetnym wzornictwem. Dzięki temu można w prosty sposób wkomponować grzejniki we wnętrza pomieszczeń zarówno mieszkalnych jak i biurowych.

Grzejniki płytowe - ponadczasowe rozwiązanie

Stalowe grzejniki Viessmann są świetnym uzupełnieniem każdego systemu grzewczego. Przemyślana konstrukcja grzejników sprawia, że są one wykorzystywane zarówno w już istniejących jak i nowopowstałych obiektach. Uniwersalnym rozwiązaniem czynią je szeroki wybór, możliwość estetycznego podłączenia dolnego lub bocznego oraz duża wydajność cieplna. Grzejniki płytowe dostępne są w neutralnym kolorze śnieżnej bieli.

Grzejniki łazienkowe

Wystrój łazienki stał się nieodzownym elementem wystroju całego domu. Grzejnik łazienkowy zatem jest bardzo ważnym elementem całej aranżacji. Grzejniki marki Viessmann o konstrukcji drabinkowej nie tylko są użyteczne ale również stanowią miły dla oka element wyposażenia domu. Ich prosta konstrukcja nadaje im lekki, a zarazem elegancki wygląd, który harmonizuje z łazienkami urządzonymi w różnych stylach.