Project Description

Stacje uzdatniania wody Aquahome SMART Viessmann

Stacje uzdatniania wody Aquahome SMART 

Inteligentne rozwiązanie problemu uzdatniania wody. Stacje do uzdatniania wody to urządzenia, których głównym celem jest poprawa jakości wody poprzez eliminację zanieczyszczeń, bakterii, wirusów i substancji chemicznych. Te stacje są niezbędne, aby zapewnić ludziom dostęp do czystej i zdrowej wody pitnej.

Stacje uzdatniania wody SMART
Stacje uzdatniania wody SMART DUO
W jaki sposób działa stacja do uzdatniania wody?

Po zamontowaniu stacji uzdatniania wody w pomieszczeniu gospodarczym każda kropla wody przepływa przez złoże odpowiedzialne za zmiękczanie lub filtrację wody. W urządzeniu zachodzi automatyczny proces płukania złoża solanką, aby mogło ono ponownie uzdatniać wodę w naszych domach. Regeneracja odbywa się zawsze, kiedy pobór wody jest najmniejszy. Poza okresowym dosypywaniem soli stacja nie wymaga dodatkowej obsługi.

Skuteczne rozwiązywanie problemu twardej wody w domu

Inteligentne stacje uzdatniania wody Aquahome SMART rozwiążą problem twardej wody w Twoim domu. Wystarczy zamontować stację na głównym przyłączu wody zimnej, w pobliżu odpływu do kanalizacji i z dostępem do prądu, a z Twoich kranów i w instalacji popłynie miękka woda, bezpieczna dla sprzętów i domowników. Stacja Aquahome DUO SMART, wyposażona dodatkowo w węgiel aktywny, nie tylko zmiękczy, ale i przefiltruje wodę w całym domu, by móc pić ją prosto z kranu, bez posmaku chloru. Stacja Aquahome MIX SMART, wyposażona w unikalne złoże multifunkcyjne, uzdatni wodę z własnego ujęcia, pozbawiając ją żelaza, manganu, amoniaku oraz substancji organicznych.

Czym przekonują stację uzdatniania wody Aquahome SMART
  • Skuteczny sposób na pozbycie się twardej wody

  • Najlepsza ochrona instalacji grzewczej oraz sprzętów przed kamieniem

  • Inteligentne urządzenie, które można obsługiwać przy pomocy smartfona

  • Jedne z najtańszych w eksploatacji zmiękczaczy na rynku europejskim, zużywające niewielkie dawki soli i wody do regeneracji

  • Solidność wykonania i bezawaryjność, dające gwarancję niezawodności i bezpieczeństwa